Jesień to wcale nie jest czas na depresję, ale na podróże dalekie i bliskie!

22051133_1837821236442833_1425299700991421442_o

Kochamy ją m.in. za obfitość barw, za kolorowe dywany liści, mgły rozciągające się w dolinach, zimne poranki i ciepłe dni, za spokój i prawie puste szlaki górskie, za ciepłą herbatę, ulubioną książkę i długie spacery.
Polska złota jesień to również idealny moment na urlop i poznawanie cudownych zakątków naszego kraju. W weekend warto zorganizować sobie ciekawą i pełną wrażeń wycieczkę, bo w naszym kraju jest wiele wspaniałych miejsc, które warto zobaczyć o tej porze roku.

Prawdziwą atrakcją turystyczną jest Dolny Śląsk, który swoim bogactwem przyrodniczym i historycznym oraz architekturą, co roku przyciąga rzesze turystów. To kraina wielu wspaniałych zamków i pałaców, turystycznych miejscowości, jak również starych gór – Karkonoszy. Warto odwiedzić stolicę Dolnego Śląska – Wrocław, miasto większości Wam znane. Warto pojechać do Kłodzka, w którym znajduje się Twierdza i Most Gotycki przyciągający swoją magią wielu romantyków. Polecamy podróż do Jeleniej Góry z pięknym rynkiem, czy Świdnicy z pięknym Kościołem Pokoju oraz Wałbrzycha, do Zamku Książ. Miłośników gór zachęcamy do wyjazdu w Karkonosze, których atrakcją jest Wodospad Kamieńczyk w Szklarskiej Porębie czy Wodospad Szklarki, który położony jest na terenie Enklawy Karkonoskiego Parku Narodowego. A jeżeli na wspinaczkę – to tylko do Szrenicy! Perełką i atrakcją turystyczną jest również Karpacz, w którym znajduje się Świątynia Wang oraz Śnieżka – najwyższy szczyt Karkonoszy. No i nie zapominajmy o prawdziwej perełce, jaką jest Jaskinia Niedźwiedzia znajdująca się w Kletnie.

Zachęcamy Was do organizacji i wyjazdów razem z nami!

Nie można wpisywać komentarzy pod tym postem.