Tym, co nas wyróżnia, oprócz usług na najwyższym poziomie, jest nasza flota. Najważniejszym jest dla nas bezpieczeństwo i komfort Państwa podróży. Swoją pozycję na rynku transportowym zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz wytrwałej pracy wykonywanej z pasją.  Stawiamy na rzetelność, a naszym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie Klientów.

Do Państwa dyspozycji są wysokiej klasy busy marki Mercedes Sprinter 519 (20 + 1) z 2015 roku. Nasze samochody są w doskonałym stanie technicznym i spełniają rygorystyczne normy Euro 6.

Wszystkie samochody posiadają wygodne fotele z 3 punktowymi pasami bezpieczeństwa, indywidualną klimatyzacją oraz oświetleniem dla każdego z pasażerów. Auta te wyposażone są w ogrzewanie postojowe WEBASTO, odtwarzacz DVD z 17’’ monitorem plus mikrofon. Wszystkie auta posiadają obszerną przestrzeń bagażową umożliwiającą transport bagaży w nienaruszonym stanie. Dodatkowo istnieje również możliwość dołączenia lekkiej przyczepki dla bagaży o większym gabarycie.

Do dyspozycji mniejszych grup oddajemy Opla Vivaro II, który jest wszechstronnym, elastycznym i nowocześnie wyposażonym pojazdem wielozadaniowym. Elegancki i praktyczny, Opel Vivaro wyznacza trendy w swojej klasie. Doskonale sprawdza się zarówno na krótszych, jak i bardzo długich trasach. Komfort, trwałość i funkcjonalność to jego najważniejsze zalety. Wszechstronny Vivaro oferuje do 9 miejsc dla pasażerów i kierowcy. Oparcia foteli trzeciego rzędu można dodatkowo złożyć, zwiększając przestrzeń bagażową. Samochód posiada dwustrefową klimatyzację oraz dodatkowy nawiew ciepłego powietrza na tył, który jest niezależnie regulowany. Co najważniejsze? Wyposażony jest we wszystkie nowoczesne systemy bezpieczeństwa, ułatwiające kontrolę nad pojazdem! W kabinie zainstalowano nowoczesny system multimedialny IntelliLink, który łączy w sobie kilka urządzeń, jak odtwarzacz muzyki czy nawigacja satelitarna. Dodatkowo, dwie turbiny zapewniają wysoki poziom mocy i elastyczność, co sprawia, że podróż jest przyjemnością samą w sobie. Ultranowoczesny silnik spełnia wymagania normy EURO 6, dzięki czemu auto jest również ekologiczne.