Świadczymy usługi przewozu osobowego krajowego oraz międzynarodowego dla osób prywatnych, firm i grup zorganizowanych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z sektora przewozów i turystyki biznesowej. Od wielu lat nieprzerwanie świadczymy usługi na terenie całego kraju i Europy. Świadczymy usługi m.in. w zakresie przewozów na wyjazdy integracyjne, targi i konferencje na terenie całej Europy.

Wieloletnie doświadczenie w transporcie osobowym i obszerna wiedza w zakresie turystyki sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym i wiarygodnym partnerem, zarówno dla odbiorców w kraju jak i za granicą, czego dowodem jest współpraca z klientami na terenie całej Europy. Nasza firma to zespół profesjonalistów. Wszyscy kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz wysoką kulturę osobistą, dzięki czemu potrafią sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Naszą misją jest wdrażanie rozwiązań, które pozwolą naszym klientom podróżować sprawnie, bez ryzyka i zbędnych formalności. Opierając się na naszym doświadczeniu analizujemy i doradzamy. Bierzemy przy tym pod uwagę kulturę organizacyjną naszych klientów, aktualne potrzeby oraz ważny aspekt budżetowy. Realizowane przez nas przewozy dla firm, biznesowe i indywidualne oraz dla grup zorganizowanych są perfekcyjnie przygotowane. Dzięki temu nasi klienci osiągają swoje, nie tylko biznesowe cele, a przede wszystkim czerpią radość z podróżowania.

W codziennej pracy cenimy relacje - te z klientem i te z współpracownikami. To właśnie one pozwalają nam zbudować wzajemne zaufanie, co przekłada się m.in. na dobrą i długoterminową współpracę. Nieustannie poszukujemy rozwiązań przybliżających nas do perfekcji w realizacji przewozów, zwracając uwagę na stosunek, jakość – cena. Kompleksowość naszych usług to wygoda i ułatwienia w podróży, które wraz z transparentnością rozliczeń czynią nas niezawodnym partnerem w biznesie.

Spełnienie oczekiwań naszych klientów przy zachowaniu Ich możliwości, ciągły rozwój organizacyjny, sprzętowy, technologiczny, jak i zaangażowanie całej załogi jest szansą na osiągnięcie pełnego sukcesu.

Mercedes Benz Sprinter
Mercedes Benz Sprinter
Opel Vivaro 8+1
Opel Vivaro 8+1
Mercedes Benz Sprinter
Mercedes Benz Sprinter