Czy firma Ligbus zapewnia foteliki bezpieczeństwa dla dzieci?

Na wyposażeniu posiadamy standardowe foteliki bezpieczeństwa dla dzieci, z których możecie Państwo skorzystać jeśli nie posiadacie własnych. Prosimy każdorazowo zaznaczyć potrzebę w tym zakresie.

Jaki jest standard autobusów firmy Ligbus

Do Państwa dyspozycji są wysokiej klasy busy marki Mercedes Sprinter 519 (20 + 1) z 2015 roku oraz Opel Vivaro (8+1). Nasze samochody są w doskonałym stanie technicznym i spełniają rygorystyczne normy Euro 6. Wszystkie samochody posiadają wygodne fotele z 3 punktowymi pasami bezpieczeństwa, indywidualną klimatyzacją oraz oświetleniem dla każdego z pasażerów. Auta te wyposażone są w ogrzewanie postojowe WEBASTO, odtwarzacz DVD z 17’’ monitorem plus mikrofon. Wszystkie auta posiadają obszerną przestrzeń bagażową.

Czy można przewozić instrumenty muzyczne?

Tak, świadczymy usługi w zakresie przewozu zespołów na koncerty. Do Państwa dyspozycji jest bagażnik oraz możliwość dołączenia przyczepki.

Czy i jaki jest limit bagażu?

W przypadku większej ilości bagażu, po wcześniejszych uzgodnieniach istnieje możliwość dołączenia przyczepki.

Gdzie mogę zgłosić opinię oraz uwagi?

Wszelki opinie i uwagi prosimy zgłaszać:

  • telefonicznie: pod nr +48 602 346 422
  • e-mail: ligbus@ligbus.pl
  • za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się na tej stronie w zakładce Kontakt

Jak ustalane są ceny w Państwa firmie?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. W celu poznania oferty, ustalenia ceny usługi i szczegółów wyjazdu prosimy o kontakt.

Co Państwo zapewniacie?

Przede wszystkim zapewniamy bezpieczną i komfortową podróż. Odbiór pasażerów z ustalonego miejsca. Przewóz grup zorganizowanych na terenie całej Europy. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Reagujemy na potrzeby oraz niestandardowe zapotrzebowanie ze strony pasażerów.